We are building a digital world

Již více než 10 let Vám pomáháme budovat Vaše digitální světy.
Poskytujeme poradenské a konzultační služby v oblasti informačních technologií. Specializujeme se na problematiku hostingů a poskytování služeb.

Máme bohaté zkušenosti v oblasti provozu internetového hostingu, řešení následků DDoS útoků a jejich předcházení, testování online systémů a správy serverů a služeb.

Dlouhodobě spolupracujeme

Jedná  se o nejdéle nepřetržitě fungující public TeamSpeak 3 server v ČR. Funguje již od roku 2005 a měsíčně využije možnosti bezplatné hlasové komunikace okolo 100 000  uživatelů z řad nejen hráčů.

Tento internetový poskytovatel je na trhu od roku 2007. Jeho působnost je nejen v Královehradeckém kraji, ale také v Polsku. V současnosti jeho služby využívá okolo 4500 domácností a tento počet strmě roste.

Rychle rostoucí nováček na poli gamehostingu v Polsku. Jeho služby využívají zejména hráči online počítačových her. Díky velmi zajimavému poměru cena / výkon získává na oblibě.

Naprostá jednička na Slovenském trhu na poli hostingových služeb se zaměřením na hráče online her. Zaměřuje se na provoz kvalitních a levných herních, virtuálních a komunikačních serverů. Hosting funguje na zhruba  šedesáti fyzických serverech a hostuje velké množství herních serverů pro stovky zákazníků.

RGPL je velkou česko-slovenskou simracing ligou. Kromě krátkých závodních sérií pořádá také vytrvalostní a různé historické závody. Závody jsou hostovány v moderním zázemí s živými online přenosy.